Terapie BEMER

Zdroj: oesterreich.bemergroup.com

Fyzikální cévní terapie BEMER stimuluje omezené a narušené prokrvování orgánů. Nedostatečné prokrvování cévních řečišť, obzvlášť nejtenčích kapilár často způsobuje záněty v těle projevující se nejrůznějšími neduhy vnitřního či vnějšího charakteru u osob různého věku od kojenců až po důchodový věk. Terapie BEMER působí jednak jako léčba, ale také jako prevence nejrůznějších onemocnění všech věkových kategorií.

U malých dětí má terapie BEMER příznivý vliv například při:

  • častých infekčních onemocnění způsobených slabou imunitou
  • léčbě ekzému, popálenin či jiných kožních onemocnění
  • zmírnění následků stresového vypětí způsobených náročným porodem
  • podpora léčby ran a úrazů

Jak probíhá ošetření malých dětí a dospělých terapií BEMER?

Ošetření probíhá na speciální podložce, na které pacient leží po dobu trvání terapie, přibližně 30 minut. V případě problému, který lze lokalizovat do konkrétní části těla, je pacientovi přiloženo na dané místo ještě kolečko, případně pásek, aby byl efekt terapie v problematické části těla zesílen.

Miminka mohou při terapii ležet na péřové zavinovačce pro zajištění optimálního pohodlí dítěte. Starší miminka a malé děti, které trpí separační úzkostí, mohou absolvovat terapii na těle rodiče.

Terapie je vhodné alespoň 10x opakovat. Pacient na terapii dochází. Případně lze přístroj zapůjčit domů či jej zakoupit na níže uvedeném kontaktu v Rumburku.

Nevíte-li, zda je terapie BEMER vhodná pro řešení vašeho konkrétního problému, kontaktujte odborníky na níže uvedeném kontaktu v Rumburku, kteří vás také nasměrují na vašeho nejbližšího terapeuta, bydlíte-li mimo Šluknovský výběžek.

Terapie BEMER v Rumburku

Lenka Strachoňová
l.strachonova@fresh-studio.cz
+420 773 177 454
Jiráskova 1358/15, Rumburk
IČ: 46043942