Kurz jemné motoriky a sebeobsluhy

Od 5.10.2021 čeká na chodící děti 18m+ každé úterý od 14.30 nový Kurz jemné motoriky a sebeobsluhy – šikovné ručičky. Přihlašovat se můžete zde.

Zatím se můžete hlásit v režimu jednorázových rezervací. Na zaplacení vstupného můžete použít permanentkové lekce, nelze však uplatnit náhrady, pokud nejste pravidelnými návštěvníky kurzů Hravého cvičení, platí ceníkové jednorázové vstupné. Platí stejná pravidla omluv jako u standardních lekcí – tedy do 17 h předcházejícího dne. Pokud se omluvíte později/neomluvíte se, vaše lekce bohužel propadá.

O čem kurz bude?

Po krátkém pozdravení, jak jsme zvyklí, si dítě vylosuje číslo svého stanoviště, která budou taktéž očíslována. Děti tedy hledají a přiřazují stejný obrázek a zároveň se nenásilně učí poznávat číslice.

Na každém stanovišti na dítě bude čekat nějaká aktivita jemné motoriky a společně s maminkou bude pracovat. Po určitém časovém úseku se dítě posune na následující stanoviště.

Budeme přesýpat, vkládat, třídit, krájet, malovat… a mnoho dalšího. Některé aktivity již znáte ze závěrečných klidových aktivit kurzů Hravého cvičení.

A nakonec se jako obvykle rozloučíme.

Těším se na vás.

Jana a šáša.