Jdi na obsah Jdi na menu

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Monika - pochvala cvičení i registračního systému

30. 6. 2018 22:47

...musím říct, že registrace na letní kurzy (díky za ně!) proběhla bez problému a vůbec - chodila jsem s chlapečky na x různých kurzů a musím říct, že tak vyspělý, přehledný systém jsem nikde nezažila :-). Takže díky za všechno! (a to ani nezmiňuju, jak nadšení jsme teď v úterý byli z toho, že si můžeme na cvičení něco vyrobit z hlíny :-))
PS. příští rok asi míříme s chlapečky za hranice, tak z tohoto důvodu nepokračujeme (rozhodně ne z toho důvodu, že bychom si mysleli, že je cvičení něco méně než úžasné ;-)

Lenka - poděkování

30. 6. 2018 22:44

Dobrý den,
chodila jsem s dcerkou do Hravého cvičení na Kamechy do Rehabfitu. Chtěla bych moc pochválit paní lektorku, která hodiny vedla. Velmi to s dětmi umí a je paráda, jak dokázala děti i maminky během všech hodin zaujmout! Kazda hodina měla spád, vše bylo nachystané - pokaždé jiné pomůcky, vhodné písničky, aktivity,, prostě paráda!!! Protože jsem těhotná, nebudu moct chodit na lekce od září, ale snad od pololetí se přidám. Když paní lektorka viděla, že jsem těhotná, pomáhala mi s dcerkou na hodinách při cvičení, které bych už dělat nezvládla. Velmi si toho vážím a děkuji, že Vám to tak hezky funguje!! ;-)
Moc se těším, až zase budu navštěvovat Vaše kurzy. Super!!
Díky moc,

Bára - super cvičení

27. 6. 2017 10:01

Moc děkuji za super cvičení, děti byli moc moc spokojené a já také. Bára

maminka - děkuji...

2. 11. 2015 9:22

Dobrý den,

děkuju za básničky, využíváme je dnes a denně, nicméně všechno na cvičení určitě nepobírám, takže se nám budou rozhodně hodit...

S Ondrou (můžu, myslím, mluvit za oba) si užíváme nejen hodiny samotné, ale je to opravdu i správná motivace, pro mě jak oživit podzimní dny a čemu špunta přiučit, a malý se přiučí i sám díky ostatním dětem.

Děkujeme za nápad i za šikovné lektorky:-). M.K

od maminek - loučení...

22. 5. 2015 11:07

Ahoj Dáši,
já i všechny mé holčičky jsme si cvičení s tebou moc užívaly a Lucinka s Terezkou na tebe stále vzpomínají a závidí Barunce vždy, když jdeme cvičit.
Krásný den a třeba někdy nashledanou, Erika.


Dobrý den paní Bočková,
alespoň touto cestou Vám moc srdečně děkuji za Vaše vynikající a velmi přínosné hodiny Hravého cvičení. Magdalénka se u Vás naučila tolik pohybových dovedností, které s velkou radostí denně doma ukazuje :). Od začátku do teď na ní vidím velké pohybové pokroky a za to vděčím Vám! Vaše cvičení prožívala s chutí a elánem :).
Srdečně zdravím a děkuji, Kristýna s Magdalénkou :)


Dobrý den,
velmi se nám mě i Petrušce cvičení s Vámi líbilo a hodně nám oběma dalo, děkujeme za krásné hodiny a přejeme hodně štěstí..
Jana a Petruška


Dobrý den,
jsem moc rada, že jsem Vás poznala a měla tu čest se zúčastňovat i s dětmi Vaších kurzů Hravého cvičení. Navštěvovat Vaše kurzy bylo pro nás nezapomenutelným zážitkem, člověk se na nich mnohé naučil: nejen cviky, které pomáhaly dětem, ale i nové písničky a člověk postupem času jak děti rostly, hledal u Vás i ostatních maminek inspiraci (která byla pro mě nesmírnou pomocí a nápovědou při výchově mé první dcery).
Budu ráda i nadále navštěvovat další hodiny Hravého cvičení (od nového školního roku) a těším se moc i s Janičkou na ně. Petra


Ahoj Dášo,
děkujeme za krásný a příjemný čas, který jsme mohli strávit v Tvé přítomnosti a pod Tvým vedením. Mnohé jsme se u Tebe naučili (jak Kuba, tak já). Věřím, že se v budoucnu zase potkáme. Teď přejeme hlavně zdravíčko. Bára

Martina - Moc velké díky!

27. 3. 2015 16:33

Dáši, moc vám děkujeme za perfektní hodiny strávené ve cvičení. Obě děti si to moc užívaly a na každou další se vždy těšily.
Máte neuvěřitelné kouzlo, kterým si získáte každé dítě :-)
Takže ještě jednou díky a přeji vám spoustu spokojených dětí a maminek, jako jsme byli my.
Mějte se krásně! Martina s Matýskem a Nikolkou

Peťa - pozdrav

27. 3. 2015 13:18

Ahoj Dáši, před nástupem do školky jsme se kvůli nemocem nepřišli ani rozloučit s kytičkou, což mě mrzí...
Chci ti aspoň takto říct, že těch x let, co jsem k tobě chodili s dětmi v nás už zůstanou napořád. Chci ti poděkovat za krásný čas, který jsem mohla díky tobě, smysluplně a plnohodnotně s nimi trávit...
Díky a buď pořád stejná, usměvavá a svá :-)

Eva - poděkování

27. 3. 2015 13:02

Ráda bych Vám ještě jednou za sebe i za děti moc poděkovala za krásně strávený čas při cvičení a hraní ve Vašich hodinách, na které jsme se vždy moc těšili.
Vaše práce je nedocenitelná, protože jste sluníčko, které kolem sebe šíří pohodu a radost!

Mějte se opravdu krásně a buďte zdravá a stále tak usměvavá jako doposud.

Dáša - poděkování maminkám

11. 7. 2014 10:27

Mnohokrát děkuji za vaše komentáře a názory, moc si toho vážím. Atmosféru v hodinách utváříte především vy, proto i já moc děkuji za váš aktivní a přátelský přístup. Moje snaha by bez vás byla zbytečná. Těším se na vás v září <3 , Dáša.

Renča - Cvičení s dětmi

29. 6. 2014 22:17

Dáši,
moc děkujeme za krásně strávené pondělky, protože cvičení předčilo mé představy. Hodiny jsou úžasné, rychle utečou a Jiřík je s ostatními dětmi šťastný. Navíc jsme mezi maminkami našli nové kamarádky na procházky a děti nové parťáky na lumpačení. Navíc když je potřeba, tak vždy poradíš a ochotně ukážeš, jak s dětmi cvičit. Moc se těšíme na podzim!

Bára - Proč chodíme rády cvičit...

26. 6. 2014 10:47

Cvičení s dětmi jsem se trochu bála, protože jsem měla stereotypní představu infantilního žvatlání apod. :-) Cvičení s Dášou se nám moc líbí, je vidět, že každá hodina je promyšlená, aktivity mají svůj smysl, různé typy dětí si v něm vždy najdou své. A k tomu velká empatie, energie a parádní přístup k dětem (i rodičům). Moc děkujeme!

Jitka - z Hravého cvičení

25. 6. 2014 9:33

Ještě jednou děkujeme za veškerou Tvoji pomoc, rady a úžasnou trpělivost.

Jana - Super cvičeníčko

11. 6. 2014 14:31

Dáši,

do Tvých hodin se holky moooc těší. Spoustu věcí, které s nimi ve cvičení děláš, pak opakují doma a já jim k tomu prozpěvuju písničky, které nám pouštíš.
Doporučila jsem Tvé hodiny dál a všichni, co k Tobě chodí jsou moc spokojeni.
Jen tak dál.

Jana + Monča + Zuzka

Martina - Parádní atmosféra

9. 6. 2014 14:55

Cvičení mi doporučila moje sestra se slovy, že "je to fajn". A mohu potvrdit. Příjemná atmosféra, děti si to užívají a moc je to baví. Pokud člověk potřebuje nějakou radu, není problém. Děkuji za oba :-)

Vendy a Anička - cvičení

3. 7. 2012 11:17

Vím že bude již poslední hodina, o to víc mrzí že se s vámi nebudeme moci rozloučit a poděkovat za tři krásné a velmi inspirující roky. Tak alespoň neosobně touhle cestou.

Dáši, moc děkuju za trpělivost nejen s mou dcerou
děkuju za hodiny pohody,
děkuju za shovívavost a vstřícnost,
děkuju za hodiny dětského dovádění a smíchu,
děkuju že jsem vás, a především Anička, měla tu čest potkat.

Přeju vám ať máte spoustu pohodových maminek, spokojených miminek, batolat a dětí.
Přeju vám ať se vám daří, jak v profesním životě tak v soukromém.

Opravdu je mi líto že ty tři roky utekly a že mi vaše středy budou chybět. Je to možná i tím že už Anička táááák vyrostla

Mějte se moc a moc krásně a hezké prázdniny plné radosti a sluníčka.

Eva - Káťa

22. 6. 2012 23:39

Ještě jednou moc děkujeme za všechno cos dělala, jak úžasně ses dětem věnovala a kolik jsi je toho naučila. Máš neuvěřitelný dar a kouzlo a děti tě milují. Moc ti přejeme spoustu dalších šťastných dětí, které budou s láskou vzpomínat na tetu Dášu. Káťa určitě bude
Opatruj se
Eva a Káťa

Martina - děkuji

8. 3. 2012 20:37

Ahoj Dášo,
jen jsem ještě jednou chtěla poděkovat za prima kurz masáží jak je Kačenka starší (už má 5 měs.) je to neuvěřitelný rozdíl, byť ty masáže už tehdy vnímala, tak nyní si je už užívá.. kouká na mě celou dobu a dokonce se už nevzteká při masáži rukou, ale naopak je drží natažený jsem z toho úplně vedle.

Dáša - Re: děkuji

9. 3. 2012 21:13

Moc děkuji, mám velkou radost, těším se na vás :)

Martina - OBROVSKÁ SPOKOJENOST

4. 7. 2011 14:21

Dáši, chtěli jsme Ti moooc poděkovat, co všechno pro nás děláš a jak moooc se cvičení věnuješ. Vašík na Tebe několikrát denně myslí. Vzpomene si na nějakou básničku nebo cvičení, které zná z Tvých úžasných hodin, vždycky to udělá a hlásí teta Dáda (š ještě neumí). Takže na Tebe vlastně denně myslíme celá rodina. Těšíme se na prázdninové hodiny, na určitě opět skvělý pobyt na konci prázdnin a od příštího školního roku snad budeme chodit i s Vojtíkem. No prostě nás máš všude, kde něco podnikáš :o))

Dáša - Re: OBROVSKÁ SPOKOJENOST

8. 3. 2012 20:38

Moc děkuji :) těším se a mávám <3 Dáša