Jdi na obsah Jdi na menu

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana Filková - Díky

28. 5. 2010 8:33

Dobrý den,

velice děkuju za včerejší hravé cvičení s dětmi a malování na sádrové odlitky zvířátek, Eliška "našeho všebarevnýho sloníka" všude tahá a ukazuje. Moc Vás obdivuju za super nápady a o to víc mě samotnou mrzí že nejsu taková šikulka jako Vy.

Krásný den :-) Jana

Dáša - pro Martinu

12. 4. 2010 13:50

Ahoj Marti, moc děkuji za zastavení a velké potěšení. Také na vás často myslím. Říkám si, kam dál asi utíkají vaše osudy, jak se máte ve školce i v práci... Mávám dětem na pozdrav a přeji vám všem hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a rodinné pohody... Snad se ještě někdy uvidíme ;) Dáša

Martina - Díky

11. 4. 2010 22:19

Ahoj Dášo,

chci Ti poděkovat nastotisíckrát za několikaletou pomoc při cvičení s dvojčátky - díky Tobě jsem měla pocit, že to není žádný problém (byli jsme tím za hvězdy v očích jiných maminek, kterým jsem se zmínila, že je jasné, že s dětma chodím cvičit)... Bája a Tomík na Tebe často vzpomínají a dožadují se dalšího cvičení s Tebou...:)

Hodně veselých nápadů na tvorbu i hrátky,
brala bych ta krásná léta u Tebe hned zpátky...

Martina + Bája + Tomík

Lenka a Andrejka - Spokojenost

13. 11. 2009 21:29

Obe jsme nadmiru spokojene se cvicenim, jake nabizis a je uzasne sledovat pokroky deti a radost maminek z kazdeho jejich uspechu. Ta 4 odpoledne s baby masazemi byla perfektni, klidna, pohodova, dobijejici energii a provonena olejciky. Moooc dekuji za nadherny zazitek :-) Pekny vikend a vsem doporuciji, at take zkusi...

Dada - Lole :-)

2. 11. 2009 15:18

Ahoj mlsná teto :-) moc Ti přeji, aby to bylo už brzy a ty mohla zářit pohodou a štěstím s mimískem svým :-* Tak doufám, že se brzy uvidíme :-)) a děkuji...

Mlsná teta Lucka - Budoucnost

31. 10. 2009 7:36

....mooooc chválím stránky, vážně, vytváří první dojem neuvěřitelné pohody, klidu a upřímné radosti dětí a maminek na fotkách :-)....už se těším na vlastní děti a kurzy s tetou Dášou :-)

Dáša - všem děkuji za návštěvu

30. 10. 2009 23:56

Mnohokrát vám děkuji za krásné, povzbudivé komentáře a nádherná slova... Mám taky velké štěstí na úžasné maminky a jejich milé děti... Je mi ctí s vámi sdílet tak vzácné chvíle a úž se na vás moc těším v úterý. Moc jste mě potěšily... objímám a pusu posílám, teta Dáša.

Iva,Nela a Šimon - Nejlepší "teta" Dáša

30. 10. 2009 19:56

Ahoj Dáši, stránky jsou supr, ostatně jako vše, co pro maminky s dětma organizuješ a vymyslíš :-) Jestli někdo váháte nad tím, kam chodit s dětmi cvičit apod., naprosto upřímně doporučujeme tetu Dášu :-), protože osobně široko-daleko neznám kvalifikovanější, trpělivější a zodpovědnější bytost v mimi oboru, která vám poradí a pomůže naprosto se vším.
Každé cvičení je 100% připravené a moje obě ratolesti po něm dělají neskutečné pokroky.
tak ať se teto ve všem daří, máme tě moc rádi, posíláme pusu
Nelinka a Šimonek

Staňka se Sabinkou - Aromaterapie s Dášou :-)

30. 10. 2009 19:15

Můžu nejen aromaterapii skvěle doporučit všem. Řešíme spoustu neduhů nejen se Sabinkou, ale s celou rodinou ... a úspěšně. Dáša vždy poradí. Jinak Dáši moc hezké stránky a myslím, že budou i dooost užitečné. Gratulujeme !!

Lucka Zachovalová - Paráda

30. 10. 2009 16:31

Ahoj Dáši, pěkné stránky, moc se Ti povedly. Zaujala mě ta Aromaterapie. Vašík má dost často malý ekzémeček v obličeji, tak třeba nám pak poradíš, jak se toho nadobro zbavit ;-) pa Lucka

Jiřina - Pokus

30. 10. 2009 13:08

Vkládám reference, že to je O.K.